Intrust Super Premiership

Senior Draw & Results

Round Game Date Time Venue Result Stats

Past Games

2018

RoundGameDateTimeVenueResultStats
Round 24 Bears v Warriors Sat 25 August 3:00 PM North Sydney Oval - View Stats
Round 23 Bulldogs v Bears Sun 19 August 11:45 AM ANZ Stadium - View Stats

Broadcast live on FOX Sports.

Round 22 Bears v Wenty Sun 12 August 2:00 PM North Sydney Oval - View Stats
Round 21 Bears v Roos Sat 04 August 1:00 PM North Sydney Oval - View Stats

Broadcast live on Channel 9.

Round 20 Mounties v Bears Sat 28 July 3:00 PM Aubrey Keech Reserve - View Stats

Heritage Round.

Round 19 Bears v Bye Sat 21 July - View Stats
Round 18 Bears v Jets Sat 14 July 12:45 PM North Sydney Oval - View Stats

Frank Hyde Shield | Broadcast live on FOX Sports | Bears 110th Birthday celebration & post-match event at The Greens.

Round 1 Bears v Jets Sat 14 July TBC North Sydney Oval - View Stats

Join us at North Sydney Oval Saturday 14 July as The Bears take on Newtown Jets in the 110th Birthday Round!

Family fun entertainment including a jumping castle, face painting, music, food and drinks & much more!

Plus, join us for cake at our post match party at The Greens, North Sydney from 4pm where both The North Sydney Bears and the Newtown Jets celebrate their 110 year anniversary.

Gates open at 10.45am | Frank Hyde Shield 12.45pm kick off.

Round 17 Sea Eagles v Bears Sun 08 July 3:00 PM Harold Laybutt Sporting Complex - View Stats
Round 16 Roos v Bears Sat 30 June 3:00 PM Morry Breen Reserve 22 - 44 View Stats
Rep Round NSW ISP v QLD ISC Sun 24 June 4:00 PM ANZ Stadium 36 - 20 View Stats

NEW SOUTH WALES RESIDENTS 36 (tries: Kyle Flanagan, Dean Britt 2, Luke Garner, Sean O’Sullivan, Tony Satini, conversions: Kyle Flanagan 6),
defeated QUEENSLAND RESIDENTS 20 (tries: Kalifa Faifai-Loa 2, Blake Leary, Scott Drinkwater, conversions: Kalifa Faifai-Loa 2).
Article

Round 15 Magpies v Bears Sun 17 June 11:55 AM Campbelltown Sports Stadium 12 - 10 View Stats

WESTERN SUBURBS MAGPIES 12 (tries: Jacob Liddle, Harrison O’Toole, conversions: Tu’imoala Lolohea 2),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 10 (tries: Curtis Johnston, Billy Brittain, conversion: Mawene Hiroti).
Tuesday team | match day team

Round 14 Bears v Bulldogs Sat 09 June 1:00 PM North Sydney Oval 10 - 20 View Stats

Broadcast Live on Channel 9.
CANTERBURY-BANKSTOWN BULLDOGS 20 (tries: Rhyse Martin 2, Bronson Garlick, conversions: Rhyse Martin 3, penalty: Rhyse Martin),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 10 (tries: Mawene Hiroti, Connor Tracey, conversion: Dean Hawkins).
Tuesday team | match day team

Round 13 Bears v Dragons Sat 02 June 1:00 PM North Sydney Oval 10 - 28 View Stats

Junior League Appreciation Day | Broadcast Live on Channel 9.
ST GEORGE-ILLAWARRA DRAGONS 28 (tries: Patrick Herbert, Reuben Garrick, Darren Nicholls, Jai Field 2, conversions: Darren Nicholls 4),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 10 (try: Dean Britt, Connor Tracey, conversion: Dean Hawkins).
Tuesday team | match day team

Round 12 Wenty v Bears Sun 27 May 3:00 PM Ringrose Park - View Stats
Round 11 Bears v Sea Eagles Sun 20 May 3:00 PM North Sydney Oval 24 - 42 View Stats

 Kick for Cash promotion.
BLACKTOWN WORKERS SEA EAGLES 42 (tries: Toafofoa Sipley 2, Vai Toutai, James Hasson 2, Joey Lussick, Vai Toutai, conversions: Jackson Hastings 6),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 24 (tries: Dean Hawkins 2, Curtis Johnston 3).
Tuesday team | match day team

Round 10 Bears v Panthers Sun 13 May 11:45 AM North Sydney Oval 14 - 38 View Stats

Broadcast live on Fox Sports.
PENRITH PANTHERS 38 (tries: Tyrone May 2, Ratu Tuisese 3, Samuel Smith, Reed Izzard, conversions: Adam Keighran 5),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 14 (tries: Mawene Hiroti, Braidon Burns, Tarquinn Butler, conversion: Dean Hawkins).
Tuesday team | match day team

Round 9 Jets v Bears Sat 05 May 1:00 PM Henson Park 22 - 22 View Stats

Frank Hyde Shield | Broadcast live on Channel 9.
NEWTOWN JETS 22 (tries: Briton Nikora, Sione Katoa, Addison Demetriou, Sione Katoa, conversions: Kyle Flanagan 3),
drew with NORTH SYDNEY BEARS 22 (tries: Samuel Johnstone, Mawene Hiroti, Tarquinn Alatipi-Butler, Amanaki Veamatahau, conversions: Dean Hawkins 3).
Tuesday team | match day team | match report | video highlights

Round 8 Bears v Knights Fri 27 April 7:30 PM North Sydney Oval 30 - 10 View Stats

ANZAC round | Business Partners and Corporate B2B event.
NORTH SYDNEY BEARS 30 (tries: Samuel Johnstone, Campbell Graham, Viliami Kaveinga, Mawene Hiroti, Billy Brittain, conversions: Dean Hawkins 4, penalty: Dean Hawkins),
defeated NEWCASTLE KNIGHTS 10 (tries: Patrick Mata’utia, Daniel Peck, conversion: Daniel Levi).
Tuesday team | match day team | match report | video highlights | photo gallery

Round 7 Bears v Mounties Sat 21 April 12:45 PM Central Coast Stadium 18 - 22 View Stats

Broadcast live on FOX Sports | Fan Hub Day at Norths Cammeray live on the big screen.
MT PRITCHARD MOUNTIES 22 (tries: Mikaele Ravalawa, Edward Murphy, Henry Raiwalui, Corey Horsburgh, conversions: Sitiveni Moceidreke 3),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 18 (tries: Adam Doueihi, Billy Brittain, Ky Rodwell, conversions: Dean Hawkins 3).
Tuesday team | match day team | match report | video highlights | photo gallery

Round 6 Bears v Magpies Sat 14 April 1:00 PM North Sydney Oval 25 - 24 View Stats

Jason Taylor Foundation Cup | Broadcast live on Channel Nine | North Sydney Old Bears Association reunion.
NORTH SYDNEY BEARS 25 (tries: Rhys Kennedy, Billy Brittain, Ky Rodwell, Mawene Hiroti, conversions: Dean Hawkins 3, penalty: Dean Hawkins, field goal: Dean Hawkins),
defeated WESTERN SUBURBS MAGPIES 24 (tries: Joshua Drinkwater, Tu’imoala Lolohea, Watson Heleta, Lucas Price, conversions: Joshua Drinkwater 4).
Tuesday team | match day team | match report | video highlights | photo gallery

Round 5 Knights v Bears Sat 07 April 5:15 PM McDonald Jones Stadium 10 - 28 View Stats

NORTH SYDNEY BEARS 28 (tries: Campbell Graham 3, Connor Tracey, Jacob Gagan, conversions: Dean Hawkins 4),
defeated NEWCASTLE KNIGHTS 10 (tries: Tom Starling, Jacob Saifiti, conversion: Jack Cogger).
Tuesday team | match day team | match report | photo gallery

Round 4 Bears v Bye Sat 31 March - View Stats
Round 3 Dragons v Bears Sat 24 March 3:00 PM Ron Costello Oval 22 - 4 View Stats

ST GEORGE ILLAWARRA DRAGONS 22 (tries: Joshua Kerr, Jacob Host Jordan Pereira, John Tohi, conversions: Jai Field 3),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 4 (try: Amanaki Veamatahau).
Tuesday team | match day team | match report

Round 2 Panthers v Bears Sat 17 March 3:10 PM Panthers Stadium 30 - 24 View Stats

PENRITH PANTHERS 30 (tries: Thomas Eisenhuth 2, Wayde Egan 2, Christian Crichton, conversions: Chad O’Donnell 4, penalty: Chad O’Donnell),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 24 (tries: Thomas Freebairn, Braidon Burns, Robbie Farah, Amanaki Veamatahau, conversions: Mawene Hiroti 3, penalty: Mawene Hiroti).
Tuesday team | match day team | match report | photo gallery

Round 1 Warriors v Bears Sat 10 March 11:00 AM 1:00 PM NZ – Mt Smart Stadium 30 - 22 View Stats

NEW ZEALAND WARRIORS 30 (tries: Lewis Soosemea 3, Chanel Harris-Tavita, James Bell, conversions: Chanel Harris-Tavita 3, penalties: Chanel Harris-Tavita 2),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 22 (tries: Mawene Hiroti, Braidon Burns, Amanaki Veamatahau, Vincent Leuluai, conversions: Dean Hawkins 3).
Tuesday team | match day team

Trial Dragons v Bears Sun 25 February 4:00 PM Ron Costello Oval 16 - 8 View Stats
Trial Bears v Knights Fri 16 February 7:00 PM Redfern Oval 32 - 16 View Stats
Trial Wenty v Bears Thu 08 February 7:00 PM Ringrose Park 12 - 12 View Stats

2017

RoundGameDateTimeVenueResultStats
Trial Two Blues v Bears Sat 16 December 6:00 PM New Era Stadium 4 - 36 View Stats

Combined Intrust Super Premiership & Jersey Flegg Cup trial against the Cabramatta Ron Massey Cup & Sydney Shield.

Final Bears v Knights Sun 03 September 12:00 PM Jubilee Oval 18 - 40 View Stats

NEWCASTLE KNIGHTS 40 (tries: Bradie Smith, Brendan Elliot, Nicholas Meaney, Brendan Elliot, William Pearsall, Joseph Morris, conversions: Nicholas Meaney 6, penalties: Nicholas Meaney 2),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 18 (tries: Abbas Miski, Tautalatasi Tasi, Bradley Deitz, Eli Levido, conversion: Eli Levido 2).

Tuesday team | match day team | match report and final team

Round 25 Jets v Bears Sat 26 August 3:00 PM Henson Park 12 - 16 View Stats

NORTH SYDNEY BEARS 16 (tries: Edward Murphy,Tautalatasi Tasi, Abbas Miski, conversions: Eli Levido 2),
defeated NEWTOWN JETS 12 (tries: Jack Williams, Brent Anderson, conversions: Joseph Paulo).

Tuesday team | match day team | match report and final team

Round 24 Panthers v Bears Sat 19 August 6:00 PM St Marys Stadium 24 - 16 View Stats

PENRITH PANTHERS 24 (tries: Jed Cartwright, Corey Waddell, Sitaleki Akauola, Tony Satini, conversions: Darren Nicholls 2),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 16 (tries: Sitiveni Moceidreke, Fred Junior Mauala, Adam Doueihi, conversions: Eli Levido 2).

Tuesday team | match day team | match report and final team

Round 23 Bears v Dragons Sat 12 August 12:40 PM Jubilee Oval 16 - 30 View Stats

ILLAWARRA RLFC 30 (tries: Rhys Kennedy, Adam Clune, Kalifa Faifai Loa, Luciano Leilua, Jacob Hind, conversions: Jai Field 5),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 16 (tries: Tautalatasi Tasi, Abbas Miski 2, conversions: Eli Levido 2).

Tuesday team | match day team

Round 22 Wests Tigers v Bears Sat 05 August 3:00 PM Leichhardt Oval 10 - 42 View Stats

NORTH SYDNEY BEARS 42 (tries: Tautalatasi Tasi 5, Sitiveni Moceidreke, Luke Kelly, Abbas Miski, conversions: Eli Levido 5),
defeated WESTS TIGERS 10 (tries: Christian Yassmin, Wesley Lolo, conversion: Luke Garner).

Tuesday team | match day team

Bye Bye v Bye Sat 29 July 12:00 AM - View Stats
Round 20 Bears v Knights Sun 23 July 3:00 PM North Sydney Oval 18 - 16 View Stats

Tripple Header with Under 16s Combined Junior Competition Asquith Magpies Vs Avalon Bulldogs,
and Under 12s Matt Toshack Trophy North Sydney Vs Tamworth.
NORTH SYDNEY BEARS 18 (tries: Campbell Graham, Tautalatasi Tasi, Brett Greinke, conversions: Eli Levido 2, penalty: Eli Levido),
defeated NEWCASTLE KNIGHTS 16 (tries: Thomas Hughes, Patrick Mata’utia, Thomas Cronan, conversions: Nicholas Meaney 2).

Tuesday team | match day team | match report and final team

Round 19 Bears v Mounties Sun 16 July 3:00 PM North Sydney Oval 20 - 20 View Stats

Double header with Under 12s Intra-Club Development Match, Larson Vs Moore.
NORTH SYDNEY BEARS 20 (tries: Tautalatasi Tasi, Luke Kelly, Toby Rudolf, conversions: Eli Levido 3),
drew with MT. PRITCHARD MOUNTIES 20 (tries: Brent Naden, Alofi Mataele, Michael Oldfield, Jack Nelson conversions: Isaac John 2).

Tuesday team | match day team | match report and final team

Round 18 Roos v Bears Sat 08 July 3:30 PM Morry Breen Reserve 6 - 22 View Stats

NORTH SYDNEY BEARS 22 (tries: Thomas Freebairn, Robert Jennings, Jack Gosiewski, conversions: Eli Levido 3, penalties: Eli Levido 2),
defeated WYONG ROOS 6 (try: Justin Toomey-White, conversion: Josh Mantellato).

Tuesday team | match day list

Round 17 Bears v Panthers Fri 30 June 7:30 PM North Sydney Oval 10 - 17 View Stats

Double header with Under Fourteens Combined Junior Competition North Sydney Brothers Vs Cromer Kingfishers.
PENRITH PANTHERS 17 (tries: Wayde Egan, Maiko Sivo, Liam Martin, conversions: Darren Nicholls 2, field goal: Darren Nicholls),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 10 (tries: Eli Levido 2, conversion: Eli Levido).

Tuesday team | match day list

 

Round 16 Bears v Bulldogs Sun 25 June 3:00 PM North Sydney Oval 14 - 32 View Stats

Triple header with Under 16s Asquith Magpies Vs North Ryde Hawks & Under 19s Berowra Wallabies Vs Valley United.
CANTERBURY-BANKSTOWN BULLDOGS 32 (tries: Joshua Cleeland, Reimis Smith, Joshua Bergamin, Craig Garvey 2, Richie Kennar, conversions: Rhyse Martin 4),
def NORTH SYDNEY BEARS 14 (tries: Adam Doueihi, Abbas Miski, conversions: Eli Levido 2, penalty: Eli Levido).

Tuesday team | match day list | match report and final team

Bye Bears v Bye Sat 17 June 12:00 AM - View Stats
Round 14 Bears v Wenty Sun 11 June 3:00 PM North Sydney Oval 16 - 8 View Stats

Double header with Round 15 Ron Massey Cup, Concord-Burwood United Wolves Vs Auburn Warriors.
NORTH SYDNEY BEARS 16 (tries: Ed Murphy, Abbas Miski 2),
defeated WENTWORTHVILLE MAGPIES 8 (try: Gregory Leleisiuao, conversion: Troy Dargan).

Tuesday team | match day team | match report and final team


Round 13 Bears v Bye Sat 03 June 12:00 AM - View Stats
Round 12 Warriors v Bears Sat 27 May 5:15 PM 1:00 PM NZ – Mt Smart Stadium 18 - 10 View Stats

Sydney time 3:15 pm | Broadcast LIVE on FOX LEAGUE in Australia and SKY Sport in New Zealand.
NEW ZEALAND WARRIORS 18 (tries: Fetalaiga Pauga, Toafofoa Sipley, Ofahiki Ogden, conversions: Gustav Lino 3),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 10 (try: Abbas Miski, Chad O’Donnell, conversion: Eli Levido).

Tuesday team | match day list


Round 11 Bears v Sea Eagles Sun 21 May 3:00 PM North Sydney Oval 6 - 22 View Stats

Double header with Under 16s Asquith Magpies Vs Five Dock Dockers.
BLACKTOWN WORKERS SEA EAGLES 22 (tries: Kelepi Manu, Jarrad Kennedy, Maliko Filino, Pita Godinet, conversions: Joey Lussick 4),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 6 (try: Latrell Robinson, conversion: Eli Levido).

North Sydney Tuesday team | match day list

Round 10 Bears v Jets Sun 14 May 3:00 PM North Sydney Oval 12 - 16 View Stats

First leg of the Frank Hyde Shield.
Double header with Womans’ City Vs Country Origin fixture.

NEWTOWN JETS 16 (tries: Jesse Ramien, Jordan Drew, Edrick Lee, conversion: Fa’Amanu Brown, penalty: Fa’Amanu Brown),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 12 (tries: Braidon Burns, Sitiveni Moceidreke, conversion: Eli Levido, penalty: Eli Levido).

North Sydney Tuesday team | City & Country Origin teams | preview | match report and final team

Round 9 Dragons v Bears Sat 29 April 3:00 PM Nowra Showground 10 - 23 View Stats

NORTH SYDNEY BEARS 23 (tries: Dane Nielson 2, Braidon Burns, Tautalatasi Tasi, Cheyne Whitelaw, conversion: Adam Doueihi, field goal: Luke Kelly),
def ILLAWARRA RLFC 10 (tries: Jai Field, Izaac Thompson, conversion: Shaun Nona).

Tuesday team | match day list | match report and final team

Round 8 Bears v Warriors Sun 23 April 3:00 PM North Sydney Oval 8 - 24 View Stats

Double header with Round 8 Ron Massey Cup, Concord-Burwood United Wolves Vs Hills Bulls.
NEW ZEALAND WARRIORS 24 (tries: Tu’imoala Lolohea 2, Matthew Allwood, Fetalaiga Pauga, Albert Vete, conversions: Gustav Lino 2),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 8 (try: Luke Kelly, conversion: Eli Levido, penalty: Eli Levido).

Tuesday team | match day list

Round 7 Bears v Roos Thu 13 April 6:30 PM North Sydney Oval 6 - 34 View Stats

WYONG ROOS 34 (tries: Connor Watson 2, Christopher Smith, Christopher Centrone 2, conversions: Jayden Nikorima 5, penalties: Jayden Nikorima 2),
defeated NORTH SYDNEY BEARS 6 (try: Tautalatasi Tasi, conversion: Eli Levido).

Tuesday team | match day list | match report and final team

Round 6 Bulldogs v Bears Sat 08 April 3:00 PM Belmore Sports Ground 6 - 8 View Stats

NORTH SYDNEY BEARS 8 (try: Eli Levido, conversion: Eli Levido, penalty: Eli Levido),
def CANTERBURY-BANKSTOWN BULLDOGS 6 (try: Renouf Toomaga, conversion: Rhyse Martin).

Tuesday team | match day list | match report and final team

Round 5 Bears v Wests Tigers Sun 02 April 3:00 PM Chatswood Oval 16 - 18 View Stats

WESTS TIGERS 18 (tries: Justin Hunt 2, Joel Edwards, conversions: Jordan Rankin 3),
def NORTH SYDNEY BEARS 16 (tries: Abbas Miski, Eli Levido 2, conversions: Eli Levido 2).

Tuesday team | match day list | match report and final team

Round 4 Mounties v Bears Sat 25 March 3:00 PM Aubrey Keech Reserve 4 - 12 View Stats

NORTH SYDNEY BEARS 12 (tries: Dane Nielsen, Ed Murphy, conversion: Eli Levido, penalty: Eli Levido),
def MT PRITCHARD MOUNTIES 4 (try: Dominic Reardon).

Tuesday team | match day list

Round 3 Knights v Bears Sat 18 March 2:10 PM McDonald Jones Stadium 6 - 30 View Stats

NORTH SYDNEY BEARS 30 (tries: Sitiveni Moceidreke 4, Anthony Cherrington, Tautalatasi Tasi, conversions: Eli Levido 3),
defeated NEWCASTLE KNIGHTS 6 (try: Peter Mata’utia-leifi, conversion: Kainoa Gudgeon).

Tuesday team | match day team | match report and final team

Round 2 Sea Eagles v Bears Sun 12 March 3:00 PM Harold Laybutt Sporting Complex 20 - 40 View Stats

NORTH SYDNEY BEARS 40 (tries: Bradley Deitz, Eli Levido, Thomas Burgess, Siosifa Talakai, Sitiveni Moceidreke, Cameron Murray, Edward Murphy, conversions: Eli Levido 6),
defeated BLACKTOWN WORKERS SEA EAGLES 20 (tries: Viliami Kaveinga, Sarafu Fatiaki, Pita Godinet, Jonathon Wright, conversions: Matthew Wright, Jackson Hastings).

Tuesday team | match day team | NSWRL match report and final team

Round 1 Wenty v Bears Sat 04 March 3:00 PM Ringrose Park 24 - 32 View Stats

NORTH SYDNEY BEARS 32 (tries: Braiden Burns 2, Robert Jennings 2, Cameron Murray, Cheyne Whitelaw, conversions: Eli Levido 2),
defeated WENTWORTHVILLE MAGPIES 24 (tries: Kelepi Tanginoa, David Gower, Cameron King, Bureta Faraimo, conversions: Jamal Fogarty 4).

Tuesday team | match day team | NSWRL report | match report and final team

Trial Jets v Bears Sat 04 February 4:00 PM Henson Park 16 - 30 View Stats

A good start to the season

2016

RoundGameDateTimeVenueResultStats
25 Bears v Bulldogs Sat 27 August 3:00 PM North Sydney Oval 6 - 10 View Stats
24 Jets v Bears Sat 20 August 3:00 PM Henson Park 16 - 12 View Stats
23 Bears v Dragons Sun 14 August 3:00 PM North Sydney Oval 6 - 42 View Stats
22 Wenty v Bears Sun 07 August 3:00 PM Ringrose Park 28 - 20 View Stats
21 Roos v Bears Sun 31 July 3:00 PM Morry Breen Reserve 10 - 34 View Stats
20 Sea Eagles v Bears Sat 23 July 3:00 PM Moss Vale Oval 18 - 32 View Stats
19 Bears v Jets Sun 17 July 3:00 PM North Sydney Oval 14 - 32 View Stats
18 Bears v Panthers Sat 09 July 3:00 PM North Sydney Oval 22 - 34 View Stats
17 Bye v Bye Sun 03 July TBC - View Stats
16 Warriors v Bears Sat 25 June 11:00 AM 1:00 PM NZ – Mt Smart Stadium 15 - 14 View Stats
15 Bears v Wests Tigers Sat 18 June 3:00 PM North Sydney Oval 6 - 14 View Stats
14 Bears v Mounties Sun 12 June 3:00 PM North Sydney Oval 26 - 16 View Stats
13 Bears v Roos Sat 04 June 3:00 PM North Sydney Oval 4 - 30 View Stats
12 Bye v Bye Sun 29 May TBC - View Stats
11 Bears v Wenty Sun 22 May 3:00 PM North Sydney Oval 42 - 16 View Stats
10 Bears v Sea Eagles Sun 15 May 3:00 PM North Sydney Oval 23 - 22 View Stats
Rep Bye v Bye Sat 07 May TBC - View Stats
9 Wests Tigers v Bears Sat 30 April 3:00 PM Moss Vale Oval 36 - 18 View Stats
8 Bulldogs v Bears Sat 23 April 12:40 PM ANZ Stadium 16 - 17 View Stats
7 Bye v Bye Sun 17 April TBC - View Stats
6 Bears v Warriors Sun 10 April North Sydney Oval 12 - 30 View Stats
5 Bears v Knights Sun 03 April 3:00 PM TG Milner Field 24 - 10 View Stats
4 Mounties v Bears Sat 26 March 3:10 PM GIO Stadium 18 - 16 View Stats
3 Dragons v Bears Sat 19 March 3:00 PM WIN Stadium 12 - 24 View Stats
2 Panthers v Bears Sat 12 March 3:00 PM Panthers Stadium 42 - 10 View Stats
1 Knights v Bears Sun 06 March 3:00 PM Kurri Kurri Sports Ground 12 - 28 View Stats